اطلاعات شرکت
  • تهران-پونک-خیابان مخبری پلاک 18 واحد 3
  • تلفن: 44451782-021
  • شنبه - پنجشنبه: 9:00 - 18:00
ویلای چوبی

یکی از بهترین روش های ساخت ویلای چوبی : فن آوری و بهره برداری از چوب به عنوان رایج ترین و فراوانترین مصالح موجود در طبیعت می باشد و از سوی دیگر فراهم نمودن امکانات غیرمحدود در طراحی داخلی و خارجی ساختمان و صرفه جویی اقتصادی، موقعیت ممتاز در ایجاد بناهای لوکس و ویلایی جلوه هایی از […]

یکی از بهترین روش های ساخت ویلای چوبی :

فن آوری و بهره برداری از چوب به عنوان رایج ترین و فراوانترین مصالح موجود در طبیعت می باشد و از سوی دیگر فراهم نمودن امکانات غیرمحدود در طراحی داخلی و خارجی ساختمان و صرفه جویی اقتصادی، موقعیت ممتاز در ایجاد بناهای لوکس و ویلایی جلوه هایی از هنر معماری را در ایجاد محیطی متناسب با ارتباط انسان و طبیعت و نهایتا اجرا در کوتاه ترین زمان ممکن این گزینه را از دیگر گزینه ها متمایز می سازد .

زندگی توام با آرامش و فرح بخش به همراه تهویه طبیعی هوا، سرعت ساخت، عمر بسیار طولانی ( صد سال ) نسبت به بناهای فلزی و بتن از مزایای منحصر بفرد این سیستم است.

هگمتان چوب به عنوان بزرگترین سازنده ی کلبه ها,ویلاهای چوبی قابل حمل در کشور بوده که توانسته است با طراحی و ساخت بیش از۲۰۰ طرح کلبه در سایزها وشکلهای مختلف با کمترین قیمت وبالاترین کیفیت به مشتریان عرضه نماید.

کلبه های چوبی مکانی ایده ال برای کار،تفریح،سرگرمی و لذت بردن از طبیعت می باشد. این کلبه ها هم به عنوان مکانی جهت سکونت می توان استفاده نمود و هم به عنوان اتاقی برای کار یابرای ورزش یا مطالعه و… .

استفاده از کلبه و خانه های چوبی امروزه بسیار متداول شده که از دلایل اصلی این مهم می توان به عدم نیاز اخذ مجوز ساخت و ساز از شهرداری های مربوط و همچنین هزینه های بسیار ناچیز در مقایسه با سایر سازه ها وبهره وری بالای انرژی در خانه های چوبی و همچنین زیبائی این سازه ها اشاره کرد.