اطلاعات شرکت
  • تهران-پونک-خیابان مخبری پلاک 18 واحد 3
  • تلفن: 44451782-021
  • شنبه - پنجشنبه: 9:00 - 18:00
بازسازی ویلای چوبی

در بازسازی ویلا باید به قدمت ویلا ،نوع سازه ویلا،تاسیلت و میزان فرسودگی آن در ساختمان ویلا توجه کرد .قبل از انجام هر اقدامی در راستای بازسازی ویلا موارد ذکر شده می بایست بدرستی بررسی شوند و راهکارهای مناسب برای آنها توسط گروه و شرکت طرف قرارداد بازسازی ویلا ارائه شود .نوع بازسازی و حجم […]

در بازسازی ویلا باید به قدمت ویلا ،نوع سازه ویلا،تاسیلت و میزان فرسودگی آن در ساختمان ویلا توجه کرد .قبل از انجام هر اقدامی در راستای بازسازی ویلا موارد ذکر شده می بایست بدرستی بررسی شوند و راهکارهای مناسب برای آنها توسط گروه و شرکت طرف قرارداد بازسازی ویلا ارائه شود .نوع بازسازی و حجم آن توسط شرکت بازسازی ویلا بستگی به متراژ و مساحت ویلا داشته و همینطور خواسته های کارفرما و هدف آن از بازسازی ویلا .شرکت های بازسازی ویلا علاوه بر داشتن نیروهای فنی و متخصص در زمینه احیا ساختمان و بازسازی ویلا میبایست از نظرزیبایی شناسی و دکوراسیون و معماری ویلا هم تخصص و تجربه لازم را داشته باشند بازاسازی ویلایی موفق خواهد بود که همه مسایلی  که ذکر میشود درآن بردستی انجام شده باشد.مسایل مربوط به معماری ویلا،دکوراسیون داخلی ویلا ،معماری داخلی ویلا ،تاسیات و زیرساختهای مهم ساختمانی ویلا .

خانه های قدیمی نیمه چوبی که در آنها فلز به کار نرفته است (میخ، پیچ و غیره) و هدف، نگهداشتن خانه در وضعیت اصلی اش می باشد. تنها با استفاده از اجزای چوبی قابل تعمیر هستند. مواد پرکننده که قبلا (برای پرکردن فضاهای خالی) در اسکلت بندی ساختمان به کار می رفتند خاک و یا مصالح ساختمانی در معرض دید بودند. مصالح جدیدی وجود ندارد که بتوان آنها را به عنوان جایگزین توصیه نمود بنابراین باید از این پنلها نگهداری کرد و پنل های قدیمی را تعمیر نمود.

سفت کاری کردن موجب محکم شدن خانه می شود و این با اصول ساخت ساختمانهای نیمه چوبی مطابقت ندارد.
نقص های اصلی ای که در ساختمان های نیمه چوبی پدید می آیند در حاشیه ها، پیش آمدگی های لبه بام و اتصالات بام، راه آب ها و ناودان های عمودی، اتصالات روی پاسنگ های پنجره و سایر اتصالات چوبی، جایی که پوسیدگی چوب، رشد قارچ، کپک، حشرات و نفوذ آب می تواند مشکل ایجاد کند، دیده می شوند.

در ساختمانهای قدیمی سنگی، که ممکن است از جنس سنگ بنا یا سنگ لاشه باشند ، مشکلات اصلی مربوط به تو رفتگی / بیرون زدگی دیوارها می شود و اغلب همراه با ترک خوردگی، بندکشی آسیب دیده، فرسایش و تجزیه سنگها می باشد. در دیوارهای آجری معمولی، روش های مناسب مرمت برای برطرف کردن این مشکلات وجود دارد اما برای اینکه تعمیرات را به شکل مؤثری تکمیل کنیم دانستن علت این آسیب ها حائز اهمیت است. اگر نقائص اصلی به وضوح دیده شوند باید به دنبال ابزارهای حرفه ای بود